Červené latexové boxerky pro muže

Číslo objednávky: BRIEFS-B3

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
1 690,00 Kč * 2 292,00 Kč * (26,27 % sleva)

vč. DPH s připočtením poštovného

14 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexové šortky z tenkého latexu pro muže. Tento latex jemně objal vaše tělo a umožňuje vám... více

Latexové šortky z tenkého latexu pro muže.

Tento latex jemně objal vaše tělo a umožňuje vám užít si latex na pokožce i v každodenním životě. Velmi zvláštní zážitek je chlórovaná varianta pro nošení pod normálním oblečením. Tyto latexové šortky vás nejenom pobaví, ale také inspirují okolí. Oblast hýždí a genitální oblasti jsou provedeny s dvojitými švy, které účinně zdůrazňují genitální a pánevní oblast. Nejlepší zpracování je ideální pro každodenní užívání vašeho latexového spodního prádla.

Vzrušující latexové spodní prádlo pro muže s přesvědčivým komfortem. Povzbuzující a hebké, toto spodní prádlo vás také doprovází v každodenním životě a umožňuje užívat si výhody latexu na pokožce během dne. Švy jsou zdvojené v oblasti hýždí a oblasti genitálií, čímž se latexové spodní prádlo dobře přizpůsobuje oblasti hýždí a zdůrazňuje rozkrok.

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

  • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
  • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
  • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

  • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
  • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Pánské spodní prádlo

Muži XS-44 S-46 M-48 L-50 XL-52 XXL-54 XXXL-56-58
Pas 72 77 83 88 93 98 103
Boky 85 90 95 100 105 110 115
Stehno 50 52 55 58 62 67 72

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.
- 16%
NOVÉ
Zeštíhlující latexový catsuit pro muže Pánský zeštíhlující catsuit
- 13%
Latexové boxerky černé s logem Simon O. Latexové boxerky černé
- 26%
Pánské latexové boxerky se zipem Pánské latexové boxerky se zipem
- 13%
- 8%
Transparentní latexové punčochy pro Muže Transparentní latexové punčochy pro Muže
- 26%
Latexové spodní prádlo pro muže červené s černými švy Latexové spodní prádlo pro muže
- 16%
Zeštíhlující latexový catsuit pro ženy Zeštíhlující latexový catsuit
- 19%
Latexová kukla s perforovanýma očima Latexová kukla s perforovanýma očima
- 8%
Pánské latexové džíny s kapsami vpředu i vzadu Pánské latexové džíny s kapsami
- 22%
Feminizační Rubberdoll Latexový catsuit pro Muže černý Feminizační Latexový catsuit pro Muže
- 17%
Pánské Push UP Latexové kalhoty se zipem v rozkroku Pánské Push UP Latexové kalhoty
- 18%
Latexové boxerky se zipem v rozkroku Latexové boxerky se zipem v rozkroku
- 17%
Uplý pánksý latexový catsuit v černé barvě se zipem v rozkroku Uplý mužský latexový catsuit
- 18%
Latexové kalhoty pro Jogging Pánské Latexové kalhoty pro Jogging