Od roku 1996 vyrábíme latexové oblečení pro náročné zákazníky

SIMON O. přikládá velký důraz na estetické, individuální a vysoce kvalitní latexové módní kousky s četnými vizuálně přitažlivými detaily. U nás najdete atraktivní latexové oblečení pro náročné zákazníky.

Pracujeme s čistými liniemi a osvědčenými střihy a neustále vyvíjíme nové styly založené na našich vlastních zkušenostech a poznatcích. Neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme naši nabídku, a to vše k Vaší maximální spokojenosti.

Od roku 2015 vyrábíme přímo v České Republice

Od roku 1996 nabízíme ručně vyrobené latexové oděvy pro náročné zákazníky v Rakousku. Navíc, od roku 2015 jsme rozšířili naši produkci, a kromě naší lokality v Rakousku jsme zřídili ve Znojmě druhé výrobní zařízení, abychom se vyrovnali s rostoucí poptávkou.

S velkou pozorností k detailu je každý kus vyroben individuálně, samostatně a ručně ve Znojmě pod vedením Simona O. Náš vyškolený personál zaručuje dokonalé, čisté a správné zpracování.

Latexové oblečení s důrazem na Detail.

Vzhledem k tomu, že latex musí být pečlivě vulkanizován (= lepen), dokončení vyžaduje nejen hodně času, ale také vyžaduje odpovídající odhodlání. U SIMON O. používáme pouze vysoce kvalitní latex od známých výrobců 4D a Radical Rubber.

Jednoduché švy, bezchybné lemování a selektivně zesílené oblasti (například v oblasti rozkroku a podpaží) jsou od začátku standardní. Dobře promyšlené návrhy a detailní zpracování zaručují nejvyšší kvalitu, maximální komfort a hodně času zábavy.