Opravy poškozeného Latexového oblečení

Pokud jste si u nás zakoupili Latexové oblečení a při používání se Vám stalo, že se poškodilo, je to velice nepříjemné, obzvláště, pokud si chcete hrát a nemáte v čem. Proto Vám nabízíme možnost opravy během 48 hodin, tak se nebojte, a nechte si své věci opravovat profesionálně.

Kontaktujte nás s popisem (nejlépe s fotografií) míst, která mají být opravena, a ma Vám předem poskytneme vám odhad ceny opravy.

Upozornění: V případě chlorovaného latexu není bohužel oprava možná!

Latexové oblečení se vyrábí ručně. A kde pracují lidé,tam se chyby vyskytují i ​​přes pečlivou kontrolu a dokonalé zpracování. Kdyby se někdy stalo, že narazíte na vadu výrobní, nebo na vadu materiálu, řešíme tyto opravy samozřejmě bezplatně. V případě, že oprava nebude možná, samozřejmě vyměníme Vaše zboží za nové.

Vyhrazujeme si právo ověřit vadu po obdržení zboží, abychom vyloučili chybu třetí strany.

14ti denní Garance výměny

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Latexový oděv je hygienickým zbožím a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Kontaktní formulář pro Opravy a Výměny

Pole označená * jsou povinné.