Opravy poškozeného Latexového oblečení

Pokud jste si u nás zakoupili Latexové oblečení a při používání se Vám stalo, že se poškodilo, je to velice nepříjemné, obzvláště, pokud si chcete hrát a nemáte v čem. Proto Vám nabízíme možnost opravy během 48 hodin, tak se nebojte, a nechte si své věci opravovat profesionálně.

Kontaktujte nás s popisem (nejlépe s fotografií) míst, která mají být opravena, a ma Vám předem poskytneme vám odhad ceny opravy.

Upozornění: V případě chlorovaného latexu není bohužel oprava možná!

Latexové oblečení se vyrábí ručně. A kde pracují lidé,tam se chyby vyskytují i ​​přes pečlivou kontrolu a dokonalé zpracování. Kdyby se někdy stalo, že narazíte na vadu výrobní, nebo na vadu materiálu, řešíme tyto opravy samozřejmě bezplatně. V případě, že oprava nebude možná, samozřejmě vyměníme Vaše zboží za nové.

Vyhrazujeme si právo ověřit vadu po obdržení zboží, abychom vyloučili chybu třetí strany.

Upozornění: Reklamované zboží je nutno dodat vyprané/očištěné, v opačném případě si budeme nuceni naúčtovat hygienickou úpravu v hodnotě 390,- Kč. Berte toto prosím v potaz, děkujeme za pochopení. 

14ti denní Garance výměny

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Latexový oděv je hygienickým zbožím a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Upozornění: zboží na výměnu je nutno dodat vyprané/očištěné, berte prosím v potaz, že naši zaměstnanci s ním přicházejí do styku a hygiena je v tomto případě na prvním místě.

Kontaktní formulář pro Opravy a Výměny

Pole označená * jsou povinné.