Latexová rouška

Číslo objednávky: B-MNS

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
890,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexová rouška jako doplněk od SIMON O. V počátcích, kdy byly roušky nedostatkovým zbožím,... více

Latexová rouška jako doplněk od SIMON O.

V počátcích, kdy byly roušky nedostatkovým zbožím, jsme z etických důvodů nechtěli nabídnout latexovou variantu. Nyní však nastal čas respektovat a uspokojit poptávku a taky ukázat, že tyto latexové doplňky vyrábět umíme.
V dnešní době Covid 19 se ochrana úst a nosu mezitím vyvinula ve stylové příslušenství a již tedy nemáme žádné obavy z jejich nabídky.
Roušky, které vyrábíme, jsou lesklým zpestřenímnejen  vašeho latexového oblečení, ale i každodenního oblečení. Samozřejmě vzduch neprochází maskou, ale razí si cestu ven a dovnitř podél bočních hran.

Ochrana úst a nosu je tvarována vyztuženou střední částí (0,8 mm) a dvěma bočními částmi z tenčího (0,30 - 0,40 mm) latexu. Celá maska ​​je ohraničena proužky latexu o síle 0,6 mm.
To to vše zajišťuje stabilní a přesto pohodlné na nošení.

Vysoce lesklá, jemně zpracovaná rouška vypadá obzvláště sexy díky speciálně vyvinutému vzoru a pěkně zapadá do kontur obličeje. Pro ty, kteří dávají přednost jemnému matnému vzhledu, existuje také její chlorovaná verze.

Jedna velikost pro všechny - latexová rouška v černé, červené, nebo transparentní barvě.

Z hygienických důvodů není možno tuto roušku ani vyměnit, ani vrátit!

Naše roušky a jejich ochrana není srovnatelná s respirátory, ani lékařskými rouškami. Berte prosím v potaz, že se jedná o funkční doplněk, který sice funguje jako požadovaná ochrana úst a nosu, ale není certifikovaným lékařským vybavením.

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

  • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
  • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
  • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

  • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
  • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.