Latexové kšandy

Číslo objednávky: B-HTR-UNI

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
2 690,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Černé Latexové Kšandy UNISEX, pro Dámy i Pány Dokonale vyrobené latexové kšandy jako ideální... více

Černé Latexové Kšandy UNISEX, pro Dámy i Pány

Dokonale vyrobené latexové kšandy jako ideální doplněk pro vaše latexové oblečení. Tyto kšandy můžete kombinovat se všemi druhy materiálů. Je možné je použít jak na šortky, tak na kalhoty, které díky zesíleným okrajům perfektně drží.
Jsou urřené jak pro pány, tak i dámy, a není nutné je kombinovat pouze s latexem, dokážou také zpestřit Vaše všední oblečení.. Dokonce i na holé kůži jsou velkou změnou v kombinaci s latexovými legínami.

Kšandy na obrázku:

Barva: Černá

Materiál: Latex

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.