Pánské latexové džíny s kapsami

Číslo objednávky: B-JEAN-H

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
7 490,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Pánské latexové džíny s kapsami Tyto pánské latexové kalhoty ve stylu džínů s dokonalým... více

Pánské latexové džíny s kapsami

Tyto pánské latexové kalhoty ve stylu džínů s dokonalým střihem Vám perfektně sednou. Poznejte náš úplně nový, odzkoušený a dnes už dokonalý střih páksných latexových džín. Perfektní pohodlí a také praktičnost je u těchto kalhot zaručena. Volné, ale uzce střižené kalhoty zvýrazní Vaši mužskou postavu v těch důležitých partiích, protože jsou opravdu velmi pečlivě navrženy právě pro mužské proporce. *S extra dlouhou délkou nohavic, kterou si dokážete sami upravit, sednou naprosto každému.

Naše latexové džíny jsou díky detailnímu zpracování a vizuálně přitažlivému střihu také vhodné pro každodenní použití. Latexové kalhoty díky plně funkčním kapsám poskytují prostor pro chytrý telefon, klíče, peněženku nebo jiné důležité věci, které by měly být vždy po ruce a k dispozici.

Všechny kapsy jsou zdvojené. Na rozích jsou dodatečně vyztuženy zevnitř pogumovanou textilní páskou a nýty.
Latexové džíny jsou vyrobeny z tloušťky materiálu 0,40-0,50 mm. Pás a poutka pásu jsou vyrobeny z materiálu 1,5 - 2,0 mm. Dvojité lemování, lepené švy a nýty a vložené textilní výztuže zajišťují dlouhou trvanlivost.

Zde je velikostní tabulka našich latexových pánských džín. Všechny rozměry jsou měřeny na hotových kalhotech.
Berte v potaz, že materiál dokáže povolit, ale v oblasti nohy maximálně + 5% až + 8% av oblasti pasu a boků maximálně + 10%.

Velikost

Velikost džínů

Obvod pasu

Obvod boků

Délka nohavice

XS

25/26

70 cm

90 cm

87 cm

S

27/28

75 cm

95 cm

87 cm

M

29/30

80 cm

100 cm

87 cm

L

31/32

85 cm

105 cm

87 cm

XL

33/34

90 cm

110 cm

87 cm

XXL

35/36

95 cm

115 cm

87 cm

XXXL

37/38

100 cm

120 cm

87 cm

Návod na zkrácení Latexových džínů svépomocí  

pokyny:
Naše latexové džíny jsou vyrobeny s maximální délkou (džíny délka 34). Délku lze jednoduše a snadno zkrátit až na požadovanou velikost.

Postupujte podle popisu:

 1. Vyzkoušejte latexové džíny a noste je alespoň 5 minut. Pohybujte se normálně, ohýbejte se a posaďte se.
 2. Nyní vyznačte místo s perem, kde by měly být džíny zkráceny. Možná budete chtít nosit boty, které se hodí k latexovým džínům. Tenisky nebo vysoké podpatky jsou rozdíl. Pokud máte pochybnosti, nechte kalhoty trochu delší a zkraťte podruhé.
 3. Položte latexové džíny na rovný povrch a změřte jednu nohavici od spodního okraje ke značce. Přeneste tento rozměr i na druhou nohavici a nakreslete přímku.
 4. Ustříhněte podle této čáry ostrými nůžkami. Ujistěte se, že používáte ostré nůžky. Pro latex jsou vhodné pouze nůžky nebo ostrý kotoučový nůž s tvrdým podkladem.

Pokud si nejste jisti, jak se vaše nůžky chovají při stříhání, zkuste ještě pod značkou provést testovací řez.
Můžete také přinést vaše kalhoty ke krejčí. Budete mít možnost bezpečně zkrátit kalhoty za drobný úplatek a za pár minut.

POZOR: Zkrácené kalhoty již není možné vyměnit!

Pro ještě větší pohodlí a elegantní matný vzhled si objednejte latexové džíny v chlorované verzi.

Latexové džíny na obrázku:

 • Barva: Černá
 • Tloušťka materiálu: 0.40 - 0.50 mm
 • Kapsy: Kapsy vpředu i vzadu

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.
Černé Latexové Kšandy UNISEX, pro Dámy i Pány Latexové kšandy