Pánský PUSH UP zeštíhlující catsuit

Číslo objednávky: B-CSH-PUSH

 

Přizpůsobit nyní
8 990,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexový zeštíhlující catsuit S PUSH UP efektem. Latexový catsuit s PUSH UP efektem. Široký... více

Latexový zeštíhlující catsuit S PUSH UP efektem.

Latexový catsuit s PUSH UP efektem. Široký zeštíhlující pás je vyroben ze silnějšího latexu (ca. 0,8 - 1,0 mm) a je pevně spojený s celým catsuitem. V kombinaci s krásně trojrozměrně tvarovaným pozadím dodá tento catsuit Vaší celé postavě úžasný tvar.

Hýždě a oblasti genitálií jsou vyztuženy zesílenými švy (1,0 mm) a díky anatomickému tvaru poskytnou dostatek místa pro pohodlné nošení. Střih je vyladěn k dokonalosti, tloušťka materiálu je 0,4mm a zásluhou těchto dvou faktů se catsuit opravdu nosí jako Druhá kůže.

Přední zip usnadňuje oblékání catsuitu a zajišťuje pohodlí a maximální volnost pohybu při ohýbání. Zip v rozkroku sahá až přes oblast análu a umožňuje volný přístup pro neomezené potěšení. Celý zip je 5ticestný. Pomocí malého zámku integrovaného přímo do jezdce můžete uzamknout vstupní zip. Není tedy možné uniknout z catsuitu bez klíče :-)

Všechny choulostivé spoje catsuitu jsou od nás vždy podlepeny a pomáhají tak k delší trvanlivosti a vetší odolnosti Vašeho catsuitu.

Fotky pořízeny fotostudiem Kiphos "let your dark side shine"

Latexový catsuit na obrázku:

 •  

  Barva: Černá
 • Umístění zipu: v přední části skrz rozkrok
 • Tloušťka materálu: Catsuit: 0,40 - 0,45 mm / Pás: 08 - 1,0 mm
 • Rozkrok: Průbežný vstupní zip skrz rozkrok

Rozměry a míry:

Model na obrázku má konfekční velikost 50 (M) a následující míry:

 • Konfekční velikost: 50 / M
 • Výška: 181 cm 
 • Prsa: 96 cm
 • Pas: 85 cm
 • Boky: 101 cm
 • Délka paže: 59 cm

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Pánský Catsuit

Muži XS-44 S-46 M-48 L-50 XL-52 XXL-54 XXXL-56-58
Prsa 84 90 96 100 104 110 116
Pod prsy 80 84 90 96 102 108 112
Pas 72 77 83 88 93 98 103
Boky 85 90 95 100 105 110 115
Stehno 50 52 55 58 62 67 72
Nadloktí 26 28 30 32 34 36 39

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.