Latexová sukně s otvorem – SLUT COLLECTION

Číslo objednávky: SKIRT-SLUT

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
2 990,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Dámská latexová sukně se skrytým otvorem Těšte se na zážitky s naším speciálním skrytým... více

Dámská latexová sukně se skrytým otvorem

Těšte se na zážitky s naším speciálním skrytým otvorem. Uplou latexovou sukni po kolena si nechte klidně na sobě a nechte se hýčkat, aniž byste ji vyhrnuli. Odlévaný latexový okraj otvoru Vám zaručí pohodlné hrátky kdykoliv si zamanete.

Obzvláště Váš partner si bude užívat, když se Vám lesklý latex natáhne přes zadek. Pocit proniknutí latexovou sukní vás oba bude zaručeně bavit. Roztažitelný otvor je umístěn tak, že se můžete nechat hýčkat i přes sukni. Naprostá nutnost pro každého, kdo má rád sex v latexu. :)

Náš jedinečný otvor má délku 8cm, ale jde takřka neomezeně roztáhnout. Okraj otvoru včetně švu je odlévaný a má tloušťku 1,5mm. Díky tomu je tento šev s otvorem obzvláště robustní a odolný proti roztržení. Jemný nápis "SLUT COLLECTION" na švu je třešničkou na dortu.


Vlastnosti latexové sukně se skrytým otvorem:

 • Barva: červená, černá, nebo trasparentní
 • Opasek: vždy černý
 • Tloušťka materiálu sukně: 0,25 - 0,35 mm
 • Tloušťka materiálu v pase: 0,6 - 0,8 mm
 • Rozkrok s ootvorem: vždy černý

Rozměry a míry:

Modelka Slavena má na sobě velikost S a má následující míry:

 • konfekční velikost: 36
 • výška: 172 cm 
 • Pas: 64 cm
 • boky: 95 cm
 • obvod stehna: 53 cm

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Dámské spodní prádlo

Ženy XS-34 S-36 M-38 L-40 XL-42 XXL-44 XXXL-46-48
Pas 60 66 72 78 84 90 96
Boky 85 90 95 100 106 112 119
Stehno 46 48 52 56 61 66 71

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.