Latexové legíny s otvorem – SLUT COLLECTION

Číslo objednávky: LEG-SLUT

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
3 190,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexové legíny s otvorem – SLUT COLLECTION Vrcholem naší latexové kolekce označené jako SLUT... více

Latexové legíny s otvorem – SLUT COLLECTION

Vrcholem naší latexové kolekce označené jako SLUT COLLECTION jsou tyto legíny s velmi nenápadným, ale skvěle funkčním otvorem v rozkroku. Při chůzi i ve stoje je tento otvor v podstatě neviditelný, takže nikdo ani netuší, že v rozkroku může něco být. Díky němu jste ale kdykoliv připraveni na hrátky, a to bez nutnosti cokoliv rozepnout, nebo dokonce bez nutnosti legíny sundat. Střih latexových legín i umístění otvoru je pečlivě vymyšleno tak, aby bylo vše elegantní, praktické, funkční a zároveň pohodlné pro delší nošení.

Nenápadný otvor je 8cm dlouhý a velmi pružný. Lemování otvoru je vyrobeno z latexu o tlošťce 1,5mm a je tak dostatečně pevné. Nenápadný nápis „ SLUT COLLECTION“ na lemu otvoru dodává celému nápadu na exkluzivitě. Milovníci latexu mezi námi by měli tento kousek mít ve svém šatníku.

Sexy zadek:

Atraktivně a důmyslně řešený střih na zadku ho udělá neskutečně sexy. Trojúhelníková vložka a pas jsou vyrobeny z materiálu o tloušťce 0,6 mm. Kromě vizuálně atraktivního designu mají legíny také opravdu přiléhavý střih, zesílený střední šev zdokonaluje tvar dodá Vašemu zadku opravdu atraktivní vzhled.

Vlastnosti latexových legín:

 • Barva: Červená s černou, transparentní s černou, popřípadě kompletně černé
 • Pas a rozkrok: vždy černá
 • Tloušťka materiálu legín: 0,25 mm
 • Tloušťka materiálu pas: 0,6 mm
 • Rozkrok: volitelný otvor

Rozměry a míry:

Míry modelky na fotografii:

 • Konfekční velikost: 36 (S)
 • Výška postavy: 172 cm 
 • Pas: 64 cm
 • Boky: 95 cm
 • Obvod stehna: 53 cm

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Dámské spodní prádlo

Ženy XS-34 S-36 M-38 L-40 XL-42 XXL-44 XXXL-46-48
Pas 60 66 72 78 84 90 96
Boky 85 90 95 100 106 112 119
Stehno 46 48 52 56 61 66 71

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.