Latexový PUSH Up catsuit

Číslo objednávky: B-CSD-PUSH

Latexový PUSH UP catsuit:

 • Zip: Přední, průchozí
 • Tloušťka materiálu: Catsuit: 0,40 - 0,45 mm / Pas: 0,6 - 0,8 mm
 • Rozkrok: 5ticestný zip průchozí od výstřihu
Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
8 690,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexový PUSH Up catsuit pro ženy Latexový overal s push up efektem v oblasti hýždí. 6 cm... více

Latexový PUSH Up catsuit pro ženy

Latexový overal s push up efektem v oblasti hýždí. 6 cm široký pásek je vyroben ze silného latexu (cca 0,6 - 0,8 mm) a je pevně přilepen ke kombinéze. V kombinaci s trojrozměrně tvarovanou oblastí tento latexový overal těsně přiléhá k pokožce a ještě zdokonalí Vaši postavu.

Oblast hýždí je opatřena vyztuženými švy. Spodní část catsuitu má stejný střih jako naše push-up legíny s anatomickým střihem. Svým těsným střihem a tloušťkou materiálu 0,4 mm dodává tento catsuit dokonalý pocit druhé kůže.

Zip vpředu usnadňuje oblékání kombinézy a pohodlné zavírání bez nutnosti cizí pomoci. Vy se sama rozhodnete, zda by měl být catsuit zapnutý až nahoru, nebo zda chcete ukázat malý dekolt. Poloha zipu vpředu navíc umožňuje pohodlné nošení a maximální volnost pohybu při ohýbání.

Zip sahá až k oblasti análu a umožňuje volný přístup pro neomezené potěšení. Jeden z 5 integrovaných jezdců lze uzamknout. Pomocí malého zámku integrovaného přímo do jezdce můžete uzamknout vstupní zip. Není tedy možné uniknout z overalu bez klíče.

Všechny zakončení jsou lemovány a další výztuhy jsou zabudovány do ohrožených oblastí, například do podpaží nebo v místech, kde se setkává několik lepených švů.

Latexový catsuit na obrázku:

 • Barva: Černá 
 • Zip: Přední, průchozí
 • Tloušťka materiálu: Catsuit: 0,40 - 0,45 mm / Pas: 0,6 - 0,8 mm
 • Rozkrok: 5ticestný zip průchozí od výstřihu
 • Foto: Model: Nyu  Fotograf: Nikitzo 

Rpzměry a míry:

Modelka na obrázku má velikost S a následující míry:

 • Konfekční velikost: 36
 • Výška: 173 cm
 • Prsa: 83 cm ( Modelka má silikonové vložky )
 • Pod prsy: 73 cm
 • Pas: 66 cm
 • Boky: 93 cm
 • Délka paže: 55 cm

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Dámský Catsuit

Ženy XS-34 S-36 M-38 L-40 XL-42 XXL-44 XXXL-46-48
Prsa 80 85 90 96 102 108 115
Pod prsy 65 70 75 80 86 92 98
Pas 60 66 72 78 84 90 96
Boky 85 90 95 100 106 112 119
Stehno 46 48 52 56 61 66 71
Nadloktí 23 25 27 29 31 33 36

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.