Push Up Latexové legíny se zipem

Číslo objednávky: B-LEG-BUTT

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
3 690,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Perfektně střižené, uplé latexové legíny s push UP efektem a zipem v rozkroku. Tyto "wetlook"... více

Perfektně střižené, uplé latexové legíny s push UP efektem a zipem v rozkroku.

Tyto "wetlook" lesklé latexové legíny mají mírný trojrozměrný tvar v oblasti hýždí, takže váš zadek nebude zploštělý. Dvojité lemování nejenže vypadá vizuálně přitažlivě, ale také zvedne zadek a pomůže mu správnou polohu, do které patří. Díky funkčním kapsám, přitažlivým řezným liniím a střihu bez postranních švů vypadají tyto latexové kalhoty velmi módní a jsou skutečně kvalitní.

Díky vysoce kvalitnímu designu mohou být tyto latexové kalhoty kombinovány mnoha způsoby a jsou nositelné v každodenním životě spolu s mnoha textilními oděvy. Kombinace těchto legín společně s vysokými podpatky, nebo teniskami, s mikinou s kapucí, nebo sakem či a halenkou, není žádný problém.

Vzrušující sex v těchto latexových legínách.

Pro většinu latexových nadšenců není nic lepšího, než si vychutnat pohled na svou partnerku v uplých latexových legínách. Díky tomu, že jsou tyto legíny vybaveny zipem v rozkroku, již není nutné je pro sexuální hrátky sundávat, ale můžete si sex vychutnat přímo s nimi. Rozkrok je vybaven zipem se dvěma jezdci, a je jen na Vás, jak velký otvor si nastavíte. Díky tomu je také možné použít různé typy dild. Díky dvěma jezdcům dildo pevně zajitíte na správném místě a nekonečná zábava může začít.

Velmi kvalitní střih a garance výměny.

Perfektní střih, dokonalé zpracování v každém detailu a pohodlnost nošení Vás přesvědčí. Latexové kalhoty jsou vyrobeny z 0,40 mm latexu. V pase zesílené. Při výběru zipu v rozkroku je tento podlepen pruhem latexu, aby se zabránilo rušení. Latexové legíny jsou k dispozici v barvách černé a červené a nabízené jako vše s expresním odesláním do 7 pracovních dnů. 14-denní garance výměny nevhodné velikosti vám poskytuje dodatečně jistotu, že budete mít tu správnou velikost.

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

  • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
  • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
  • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

  • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
  • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Dámské spodní prádlo

Ženy XS-34 S-36 M-38 L-40 XL-42 XXL-44 XXXL-46-48
Pas 60 66 72 78 84 90 96
Boky 85 90 95 100 106 112 119
Stehno 46 48 52 56 61 66 71

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.
Černé Latexové Kšandy UNISEX, pro Dámy i Pány Latexové kšandy