Latexové džíny regular fit dámské

Číslo objednávky: B-JEAN-D-REGULAR

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
6 890,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Dámské latexové džíny Regular Fit Dokonale zpracované, pečlivě odladěné latexové džíny s mnoha... více

Dámské latexové džíny Regular Fit

Dokonale zpracované, pečlivě odladěné latexové džíny s mnoha krásnými detaily. Perfektní střih a tím zaručené maximální pohodlí při jejich nošení. Střih byl pečlivě zkoušen, aby byla pro ženy zajištěná maximální dokonalost Regular Fit vzhledu. Přes zadek a stehna krásně uplé a od kolen dolů pohodlně volné..

Džíny jsou vyráběny ručně a velmi pečlivě s ohledem na možnost každodenního nošení. Džíny Vám dodají exkluzivní vzhled svým dokonale lesklým povrchem a to vše za skvělou cenu.

Všechny kapsy jsou opatřeny dvojitým lemem a navíc jsou v rozích zesíleny pogumovanou textilní páskou a nýty. Tyto latexové džíny jsou velmi těsné, a proto by přední kapsy pokazily jejich dokonale uplý vzhled. Proto jsou přední kapsy džín pouze jako dekorace a neplní žádnou skutečnou funkci.

Nicméně, zadní kapsy nabízejí dostatečný prostor pro důležité věci, které chcete mít stále po ruce. Latexové džíny jsou dodávány v extra dlouhé élce nohavic, které jde ovšem i svépomocí velmi jednoduše zkrátit, pokud je to nutné.

Latexové džíny jsou vyrobeny z materiálu o tloušťce 0,40-0,50 mm. Pás a poutka jsou vyrobeny z materiálu 1,5 - 2,0 mm. Dvojité švy, lepení, nýty a vkládané textilní výztuhy zajišťují robustní konstrukci a dlouhou životnost.

Zde je velikostní tabulka našich latexových džín. Všechny rozměry jsou měřeny u hotového výrobku.

Velikost

Značení velikosti

Obvod pasu

Obvod boků

XS

25/26

65 cm

85 cm

S

27/28

70 cm

90 cm

M

29/30

75 cm

95 cm

L

31/32

80 cm

100 cm

XL

33/34

85 cm

105 cm

XXL

35/36

90 cm

110 cm

XXXL

37/38

95 cm

115 cm

Zkrácení latexových džín:

Naše latexové džíny jsou vyrobeny s maximální délkou (konfekční délka 34). Délku lze jednoduše a snadno zkrátit až na požadovanou velikost.

Postupujte podle popisu:

Vyzkoušejte latexové džíny a noste je alespoň 5 minut. Pohybujte se normálně, ohýbejte se a posaďte se.

Nyní označíte místo perem, kde byste měli džíny zkrátit. Možná budete chtít nosit boty, a je potřeba na to myslet. Tenisky nebo vysoké podpatky jsou velký rozdíl. Pokud máte pochybnosti, nechte kalhoty raději trochu delší a zkraťte podruhé.

Položte latexové džíny na rovný povrch a změřte vzdíálenost od spodní části nohavice po značku. Přeneste tuto vzdálenost i na druhou nohavici a nakreslete přímku.

Stříhejte podél této čáry ostrými nůžkami. Ujistěte se, že používáte ostré nůžky. Nepoužívejte žádný zalamovací nůž nebo jiný nástroj. Pro latex jsou vhodné pouze nůžky nebo ostrý kotoučový nůž spolu s tvrdým podkladem.

Pokud si nejste jisti, jak se vaše nůžky chovají při stříhání, zkuste ještě pod značkou provést testovací střih.
Můžete také své kalhoty zkratit u jakékoliv krejčové. Ta Vám zajisté bude ochotna za mírný poplatek kalhoty zkrátit s jistotou správného výsledku. 

 

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

  • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
  • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
  • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

  • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
  • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.