Latexové leginy s análním otvorem

Číslo objednávky: HLEG-B6

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
3 690,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexové Legíny s 3D genitální oblastí a análním otvorem - Play Collection SIMON O. Design... více

Latexové Legíny s 3D genitální oblastí a análním otvorem - Play Collection SIMON O.

Design nových latexových legín je zaměřen na muže, kteří mají rádi své tělo a rádi ho oblékají do sexy těsného latexového oblečení. Symbol mužnosti je pohodlně schován v nové speciálně tvarované stahovací kapse a je mu zajištěno maximální pohodlí. Tyto latexové legíny jsou nejen vizuálně sexy a poutavé, ale také vám nabízejí dokonalé pohodlí. Genitální oblast je možno volit se zipem.

Latexové legíny mají nově navržený, obzvláště mužský tvar genitální obasti. To velmi jasně tyto zdůrazňuje.
Její boční švy jsou vyztužené a vytvářejí tah vlevo a vpravo od genitálií. To jemně umístí penis a varlata tam, kde je lze nejlépe vidět. I tak nabízí dostatek prostoru pro vložení vašeho mužného symbolu.

Zip v přední části rozkroku je vyroben se 2 jezdci běžícími k sobě (viz náčrt níže) a opatřen ochranou proti zachycení.

Extra tvarovaný zadek!

Přitažlivě navržená oblast zadku zdůrazňuje Vaše hýždě a jsou tak obzvláště sexy. Trojúhelníková vložka a opasek jsou vyrobeny z materiálu o tloušťce 0,6-0,8 mm. Kromě vizuálně přitažlivého designu mají legíny také obzvláště pevné spoje. Zesílený centrální šev mezi půlkami vylepšuje tvar téměř k dokonalosti.

Na přání možno s naším novým, skrytým análním otvorem.

Na požádání můžeme vyztužený šev v oblasti hýždí opatřit 7 cm análním otvorem. Tento připojený šev je vyroben z materiálu o tloušťce 1,5 mm v jednom kuse. Díky tomu je centrální šev s análním otvorem obzvláště robustní, odolný proti roztržení a roztažitelný až o 400%.

Popis latexových legín:

 • Barva: červená, černá nebo transparentní
 • Opasek, zip, rozkrok: vždy černý
 • Tloušťka materiálu legín: 0,35 - 0,40 mm
 • Tloušťka opasek: 0,6 - 0,8 mm
 • Přední část rozkroku: vždy se zipem
 • Anální část rozkroku: možno se skrytým otvorem

Zip v rozkroku:

kalhotky s rozkrokovým zipem

Rozměry a míry latexových legín:

Model měří 185cm a má na sobě velikost medium M

Míry modela:

 • Pas: 86 cm
 • Boky: 96 cm
 • Stehno: 54 cm

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Pánské spodní prádlo

Muži XS-44 S-46 M-48 L-50 XL-52 XXL-54 XXXL-56-58
Pas 72 77 83 88 93 98 103
Boky 85 90 95 100 105 110 115
Stehno 50 52 55 58 62 67 72

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.