Latexový bondage catsuit s uzamykatelnými zipy

Číslo objednávky: B-CSH-B-PLAY

Přizpůsobit nyní
Doporučujeme také produkty péče o latex
9 390,00 Kč *

vč. DPH s připočtením poštovného

9 pracovních dní + doprava

Prosím zkontrolujte, zda jsou všechny zvolené možnosti zvýrazněny zeleně!
Latexový bondage catsuit s uzamykatelnými zipy. Tento latexový catsuit je vybaven celkem 7mi... více

Latexový bondage catsuit s uzamykatelnými zipy.

Tento latexový catsuit je vybaven celkem 7mi uzamykatelnými jezdci. Vstupní zip vzadu, zipy přes bradavky a 4 cestný zip v rozkroku lze zcela uzamknout.

Díky malému integrovanému zámku přímo v posuvných prvcích můžete jednotlivě zamknout všech 7 jezdců. Není tedy možné z catsuitu uniknout, ani odstranit dilda a jiné hračky umístěné v rozkroku, jezdci této latexové kombinézy mohou být uzamčeny již v otevřeném stavu. Zip v tu chvíli funguje pouze jedním směrem. Po nasazení latexového catsuit již nelze zip otevřít. Nyní jste uvězněni v latexové kombinéze a spoléháte se pouze na majitele klíče.

Tento latexový catsuit pro BDSM hry vám nabízí nejlepší možné pohodlí s dokonalým střihem. Vyrobeno z 0,4 mm silného materiálu, tento latexový catsuit se pohodlně nosí a je zároveň velmi robustní. Zip v oblasti rozkroku je opatřen ochranou proti sevření. Límec je vysoký 6 cm a dokonale navazuje na naše Latexové masky.

Latexový catsuit na obrázku:

 • Barva: Černá
 • Barva zipu: Červená/jezdci černí
 • Tloušťka materiálu: 0,40 mm
 • Rozkrok: 4cestný uzamykatelný zip 
 • Bradavky: uzamykatelné zipy
 • Vstuoní zip vzadu: uzamykatelný zip 

Maska, rukavice a ponožky nejsou součástí nabízeného catsuitu!

Přizpůsobení a míry:

Model má na sobě velikost MEDIUM, která má následující rozměry:

 • Konfekční velikost: 50 / MEDIUM
 • Výška: 185 cm
 • Prsa: 96 cm
 • Pas: 87 cm
 • Boky: 96 cm
 • Horní obvod stehna: 56 cm
 • Délka paže: 59cm

 

Chlorace informace

Užijte si naše latexové oblečení v chlorované verzi. Říká se, že latex se pořádně leskne pouze bez chlorace, to ale není u nás pravdou. Hlavním účelem chlorace je zabránit tomu, aby se oblečení slepilo a jednodušeji se oblékalo.

Jakékoli latexové oblečení se budelesknout, pokud bude ošetřováno odpovídajícími výrobky.

Výhody chlórovaného latexového oděvu:

 • Rychlé oblékání bez složité pomoci. Chlorací se povrch latexu stává hladkým a hedvábným. Není nutné si tělo před oblékáním speciálně mazat, či pudrovat a lze jej bez pomoci. Chlorované latexové oděvy se proto doporučují zejména pro drahé kousky oblečení (např. Latexové masky). Kluzný efekt se však ztratí, jestliže je pokožka vlhká (pocení) nebo namazaná.
 • Během mytí se latexový oděv nelepí. Po umytí se vaše oblečení již nebude slepovat. Vyschne rychleji a je s ním snažší manipulace. Po vyschnutí není nutný žádný pomocný prostředek. Povrch musí být znovu ošetřen Leskem na latex. Přípravky péče o vysoce lesklé povrchy nevydrží dlouho na chlorovaném oděvu.
 • Vyšší trvanlivost. Neošetřený latex má tzv. Dvojité uhlíkové vazby. Jedná se o místa, kde semouhou navázat volné radikály, které mohou způsobit trvalé poškození latexu a zkrátit jeho životnost. Chlorací těchto dvojných vazeb dochází k jejich zničení až ze 70% a chemická odolnost latexu se významně zvyšuje.

Nevýhody chlórového latexového oděvu:

 • Těžce opravitelné až neopravitelné. Největší nevýhoda: pouze tlusté latexové oděvy lze opravit metodou Broušení.
 • Změna vnímání latexu. Latex je pevnější a tužší. Nejprve je tento efekt jasně patrný - při dlouhodobém nošení je materiál ale opět o něco měkčí. Kvůli změněnému pocitu je chlorovaný latex subjektivně silnější než srovnatelný neupravený latex. Například tenký latexový catsuit z 0,25 mm latexu je vnímán jako catsuit z latexu o tloušťce 0,35mm.

Výměna záruka informace

Kupte si latexové oblečení rychle a snadno. Kdo to neví - pokud jste se rozhodli koupit nové latexové oblečení, s nimiž chcete rozšířit svůj latexový šatník a chcete jej okamžitě, pak je tu přesně pro Vás naše Simon O. Express kolekce, která nabízí řadu výhod.

Vaše objednávka bude vyřízena do 7mi pracovních dnů od odeslání objednávky a bude Vám zaslána v diskrétním balení. Rozbalte a užijte si nové latexové oblečení. Získáte kvalitu ručně vyráběných věcí z naší vlastní produkce. Kolekce Simon O. Express Vám rovněž zaručuje 14denní záruku výměny, pokud velikost neodpovídá. *

Obvykle je latexový oděv hygienickým předmětem a je proto vyloučen z možné výměny, nebo jeho vrácení. My ale poskytujeme našim zákazníkům výjimku a nabízíme 14denní garanci výměny. Záruční výměna se vztahuje pouze na latexové oděvy, které - s výjimkou vyzkoušení - nebyly opotřebené a nevykazují žádné známky poškození. Radi vyměníme dodaný kus za stejný model v jiné (větší / menší) velikosti.

Prosíme o pochopení toho, že vždy musíme vaše vrácené zboží uvést do původního hygienického stavu, a za to si účtujeme poplatek 390 Kč - latexové oblečení se nosí přímo na kůži, a proto vyžaduje 100% čistotu.

Nejlepším důkazem optimálního přizpůsobení velikosti a také kvality je to, že v posledních letech jsme dostali méně než 1,5% žádostí o výměnu.

Velikostní tabulka

Zde uvedené tabulky velikosti slouží jako vodítko a pomáhají vybrat správnou velikost pro vaše latexové oblečení. Všechny velikosti jsou v cm!

Pro informace a konverzi pro naše zákazníky s dalšími jednotkami délky: 1 palec = 2,54 cm. Normální velikosti dámských oděvů jsou založeny na průměrné velikosti ženy 165-170 cm. Normální velikosti oblečení pro muže jsou založeny na průměrné velikosti muže od 175 do 180 cm.

Pánské spodní prádlo

Muži XS-44 S-46 M-48 L-50 XL-52 XXL-54 XXXL-56-58
Pas 72 77 83 88 93 98 103
Boky 85 90 95 100 105 110 115
Stehno 50 52 55 58 62 67 72

Napište nám!

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Prosím, opište text z obrázku.